Відомі проблеми і методи їх рішення

From Nxt Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Common problems and resolutions and the translation is 100% complete.

Other languages:
čeština • ‎Deutsch • ‎Ελληνικά • ‎English • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎Nederlands • ‎português do Brasil • ‎русский • ‎Türkçe • ‎українська • ‎中文(简体)‎

Contents

Загальні проблеми з ПО

У мене вискакує помилка Java, коли намагаюся запустити програму.

Робота Nxt заснована на використанні Java версії 1.7 і останніх версіях Java Developer's Kit. Переконайтеся, що ви викачали і встановили останню версію з сайту Oracle. Також ви можете упізнати поточну версію Java на вашому комп'ютері, прописавши в командному рядку наступну команду: java - version

У мене вискакує помилка "java.lang.NullPointerException", коли я намагаюся відкрити http://localhost:7876/ або http://127.0.0.1:7876

Це означає, що у вас був пошкоджений ланцюжок блоків. Іноді розв'язати цю проблему дозволяє зупинка і перезавантаження вашого сервера. Дивіться також "Мій файл blockchain пошкоджений".

Коли я намагаюся отримати доступ до свого сервера, з'являється чорний екран із словами "The matrix has you". Що це означає?

Якщо ви запустили клієнт NXT на своєму локальному комп'ютері І отримали доступ, перейшовши по посиланню https ://127.0.0.1:7876/ (чи https://localhost:7876/), то такої помилки бути не повинно. Швидше за все це відбувається у випадках, якщо ви встановили NXT клієнт на загальнодоступний сервер, VPS або спробували отримати доступ видалено. З міркувань безпеки, програмне забезпечення надається, виходячи з припущення, що єдиний спосіб, яким Ви дістаєте доступ до Nxt, це доступ з вашого локального комп'ютера. Це найбільш безпечний спосіб використання NXT. Якщо ви спробуєте запустити клієнт яким-небудь іншим способом і не зміните файли конфігурації, то з'явиться повідомлення "matrix". Щоб виправити це, треба створити або змінити існуючий конфігураційний файл. У теці з вашим клієнтом nxt ви знайдете теку conf. Усередині цієї теки створіть файл з ім'ям nxt.properties, якщо його там не було, і додайте вказаний рядок у файл:

nxt.allowedUserHosts=[YOUR IP ADDRESS]

...де [YOUR IP ADDRESS] це IP адреса або ім'я хоста з під якого ви збираєтеся з'єднатися. Якщо Ви не стурбовані безпекою, Ви можете ввести там *. Ви будьте попереджені, про те, що Ваш сервер надаватиме можливість увійти до системи будь-якому користувачеві... включаючи хакерів і атакують.

Я не можу завантажити клієнт у своєму браузері

В першу чергу, Ви повинні упевнитися, що в термінальному вікні сервера Nxt закінчив завантажуватися, що підтверджується наступним повідомленням:

Nxt Server 1.7.4 started successfully.

Для доступу до вашого клієнтського інтерфейсу, ви повинні використати одну з вказаних адрес : http://localhost:7876/ http://127.0.0.1:7876/

Мій blockchain не хоче завантажуватися

Терпіння - кращий спосіб розв'язати цю проблему; Ваш клієнт кінець кінцем синхронізується з мережею. Також деяка затримка може статися коли Ви оновилися до нової версії програмного забезпечення, оскільки при оновленні відбувається реструктуризація бази даних, що вимагає додаткового часу.

Мій blockchain ушкодився

База даних blockchain може бути пошкоджена в результаті некоректного завершення роботи програмного забезпечення Nxt, що не дозволяє серверу коректно завершити роботу з базою даних. Ви повинні побачити повідомлення: "Database shutdown completed" в журналі роботи системи, перед завершенням роботи, як підтвердження того, що файли даних були належним чином закриті. Щоб запобігти ушкодженню даних при закритті Nxt :

 • У середовищі Windows, використати в термінальному вікні Ctrl - C для зупинки процесів
 • У середовищі UNIX, використати kill-15 #ID PROCESS. (Jean-Luc)

Специфічні проблеми на MacOS

Я запускаю MacOS 10.6, а він не підтримує Java 1.7. Чи повинен я відновити ОС

Ні, це можна обійти шляхом установки Java JDK 1.7 на MacOS 10.6. Ви повинні правильно відредагувати плист файли, щоб використати цей обхід.

 1. Перейдіть в
  • /System/Library/CoreServices
 2. Відредагуйте файл
  • SystemVersion.plist
 3. Змініть ProductUserVisibleVersion = 10.6.x і ProductVersion = 10.6.x на
  • ProductUserVisibleVersion = 10.7.8
  • ProductVersion = 10.7.8
 4. Встановіть JDK 7 і змініть SystemVersion.plist на стандартний
 5. Перейдіть по вказаному шляху і відкрийте файл /Library/Java/JavaVirtualMachines/jdk1.7.0_40.jdk
 6. Зніміть обидва пункти Java 6 VM. Тепер в першу чергу завантажуватиметься Java 7.

Проблеми з аккаунтом

Клієнт говорить, що у мене 0 NXT на рахунку, але я нікуди їх не переводив

В деяких випадках, прямо після розблокування вашого облікового запису в клієнтові, баланс може на мить відобразитися як нульовий або з сумою, відмінною від тієї яка має бути. Це відбувається, якщо blockchain ще не був повністю завантажений Вашим клієнтом, і блоки, Ваші вклади, що містять, мають бути усі завантажені. Перевірте мітку часу на останньому блоці в панелі "Blocks". Якщо цей час не дуже давній (хвилина або декілька хвилин), трохи почекайте і дайте програмному забезпеченню деякий час, щоб синхронізувати дані. Ваш баланс повинен відповідати балансу для Вашого облікового запису в провіднику через декілька хвилин.

Я намагаюся розблоковувати свій обліковий запис, але дістаю доступ до інших аккаунтів, відмінних від того який створив я. Що відбувається ?

Оскільки доступ до різних аккаунтів можливий тільки при використанні різних секретних фраз, це означає що ви використовуєте секретну фразу відмінну від тієї, за допомогою якої ви створювали свій аккаунт. Переконайтеся, що ви вводите свою секретну фразу правильно. Вам необхідно перевірити що ви не робите помилок при введенні, що ви не вводите зайвих символів, або навпаки - не пропускаєте який або символ при введенні секретної фрази. Також, переконаєтеся, якщо ви вставляєте секретну фразу з буфера обміну, що в полі введення немає зайвих пропусків.

Я створив аккаунт, але не бачу посилання на нього в ланцюжку блоків

Загалом, ви можете використати mynxt.info оглядач blockchain Nxt для пошуку свого аккаунта, перевірки балансу, історії транзакцій і багато чого іншого. Інформація про ваш аккаунт не з'явиться в ланцюжку, поки не буде хоч би одного підтвердження транзакції, яка посилатиметься на ваш аккаунт. Це відбувається тому, що ланцюжок блоків це запис транзакцій, а не інформації про аккаунт. Якщо ви створили аккаунт, але ніколи не відправляли на нього/з нього NXT, то він не з'явиться в blockchain-і. Тут ви можете дізнатися більше про Nxt клієнтові або прочитати наш FAQ!

Retrieved from "http://nxtwiki.org/mediawiki/index.php?title=Common_problems_and_resolutions/uk&oldid=28139"